Událo se

Předchozí | Dalšístrana / 5 0-16 z 70 článků

Změna adresy

Kancelář MAS Vincenze Priessnitze pro Jesenicko od 1.10.2018 sídlí na nové adrese: 28.října 891/9, Jeseník. Budova Bytového družstva Jeseník. (naproti divadla Petra Bezruče).

Webinář pro žadatele PRV II.

Z důvodu velkého zájmu žadatelů o dotaci v 6. Výzvě PRV pořádá MAS Vincenze Priessnitze, o. p. s. dne 24. 5. 2021 od 15:00 Webinář pro žadatele. Součástí webináře bude popis jednotlivých Fichí, ve kterých je možno v aktuální výzvě žádat a také zde bude vysvětlen postup pro generování samotné žádosti o dotaci a práce se samotným formulářem. Účast na webináři je také součástí bodového hodnocení v rámci Preferenčních kritériích, která jsou k dispozici v popisu aktuální výzvy na našich webových stránkách.

Výzvy z IROP se již nebudou vyhlašovat

Vážení žadatelé, radi bychom Vás informovali, že se již nebudou vyhlašovat výzvy z Integrovaného regionálního operačního programu z důvodu vyčerpané alokace. Děkujeme za pochopení

Výsledný seznam z jednání Programového výboru

Dne 27. 2. 2018 proběhlo jednání Programového výboru, který doporučil projekt z výzvy MAS Vincenze Priessnitze pro Jesenicko - OPZ - B1 - Podpora zaměstanosti, který splnil minimální bodovou hladinu k financování.

Výsledný seznam z jednání Programového výboru

Dne 6. 2. 2018 proběhlo jednání Programového výboru, který doporučil projekty z výzvy MAS Vincenze Priessnitze pro Jesenicko - IROP - A2 - IZS - řízení rizik, které splnily minimální bodovou hladinu k financování.

Výsledný seznam schválených projektů z 1. výzvy PRV

Dne 17. 4. 2018 proběhlo jednání Programového výboru, který doporučil 11 projektů z I. výzvy PRV (F1 Zemědělská produkce, F2 Investice do nezemědělských činností, F3 Investice do zemědělských podniků, F4 Rekreace v lesích) k financování.

Vyhlášení výzev v OP ŽP

Dne 13. 6. 2018 byly otevřeny 2 výzvy z Operačního programu Životní prostředí - 3. výzva C1 Likvidace invazivních druhů rostlin a 4. výzva C2 Výsadba dřevin.
Předchozí | Dalšístrana / 5 0-16 z 70 článků